LERASEPT FP 408

LERASEPT FP 408

Lerasept® FP 408 jest gotowym do użycia środkiem dezynfekującym powierzchnie. Używany do szybkiej i efektywnej dezynfekcji delikatnych, gładkich powierzchni również tam, gdzie wymagana jest szybka i trwała dezynfekcja.

Więcej szczegółów

Stockmeier
Gotowy do użycia
dezynfekujące, bez konieczności spłukiwania
Nowość
 
Opis produktu

Lerasept® FP 408 jest gotowym do użycia środkiem dezynfekującym powierzchnie. Używany do szybkiej i efektywnej dezynfekcji delikatnych, gładkich powierzchni również tam, gdzie wymagana jest szybka i trwała dezynfekcja: w przetwórstwie żywności, napojów, urządzeń sanitarnych i innych miejscach publicznych.
Lerasept® FP 408 jest używany w zakładach przetwórstwa spożywczego. Jest szczególnie przydatny do dezynfekcji krajalnic, linii, taśm do pakowania, wag plastikowych, powierzchni roboczych (np. Sklep / kuchnia) i innych obiektów.
Lerasept® FP 408 jest również używany w przemyśle napojów, do dezynfekcji napełniaczy, korków jak również do innych maszyn i sprzętów przemysłowych odpornych na alkohole.
Lerasept® FP 408 zawiera szerokie spektrum aktywności przeciwbakteryjnej i odparowuje, nie pozostawiając resztek. Zawiera alkohole, reaguje głównie poprzez denaturację białka i innych składników komórkowych. Ze względu na tryb nieswoistego działania alkoholi zawartych w Lerasept® FP 408, szeroki zakres działania możne być zapewniony bez ryzyka oporności.

 
Cechy
Przeznaczenie: dezynfekcja, alkoholowa dezynfekcja powierzchni, dezynfekcja powierzni mających kontakt z żywnością
Formuła: Gotowy do użycia
Działanie: dezynfekujące, bez konieczności spłukiwania
 
Pobierz

LERASEPT FP 408

specyfikacja techniczna

Pobierz (263.99k)

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Szukaj

Menu