KARAT DES

KARAT DES

KARAT DES -zielony koncentrat myjący do codziennej higieny i mycia. Do zastosowania na wszelkich odpornych na działanie wody powierzchniach. Karat Des posiada cechy dezodorujące i antystatyczne. Posiada przyjemny, świeży zapach.

Więcej szczegółów

Stockmeier
Koncentrat
bez konieczności spłukiwania, myjąco-dezynfekujące
Nowość
 
Opis produktu

Właściwości: Zielony koncentrat myjący do codziennej higieny i mycia. Do zastosowania na wszelkich odpornych na działanie wody powierzchniach. Karat Des posiada cechy dezodorujące i antystatyczne. Posiada przyjemny, świeży zapach. Nadaje się do zastosowania na akrylu, pleksi. Nadaje blask czyszczonym powierzchniom.
Zastosowanie: Do zastosowania w sanitariatach (lustra, powierzchnie szklane, płytki, umywalki, prysznice, toalety, wanny), również w saunie (mycie podłogi). Ze względu na wartość pH Karat Des może być stosowany na wszelkich równych, odpornych na wodę powierzchniach.

Dozowanie: W zależności od stopnia zabrudzenia Karat Des stosować w rozcieńczeniu do maksymalnie 1:50 z wodą. Do codziennego mycia i do lekkich lub średnich zabrudzeń stosować w stosunku 1:10 – 1:15. Nanosić na czyszczoną powierzchnię wraz z wodą lub natryskiwać, następnie zetrzeć – gotowe. Nie jest konieczne spłukiwanie.

 
Cechy
Przeznaczenie: Codzienna higiena i mycie wszelkich powierzchni
Formuła: Koncentrat
Działanie: bez konieczności spłukiwania, myjąco-dezynfekujące
Dozowanie: 1-10 do 1-50 z wodą
Wartość ph: 5,5
 
Pobierz

Zobacz też

20 innych produktów w tej samej kategorii:

Szukaj

Menu