WARDOX FORTE

WARDOX FORTE

Silnie skoncentrowany o przyjemnym zapachu. Doskonały do czyszczenia elementów aluminiowych. Stężenie robocze 5-10%.

Więcej szczegółów

Stockmeier
Koncentrat
czyszczące
Nowość
 
Opis produktu

Do mycia, odrdzewiania i usuwania osadów kamiennych. Nadaje się do mycia przemysłowego cystern, silosów, kontenerów, zbiorników , urządzeń, itp.  Usuwa szybko i pewnie rdzę, zgorzeliny, kurz metalowy, sole, siarczany żelaza, sole filtracyjne, osady wapienne, itp. WARDOX FORTE nadaje się szczególnie do zwalczania siarczanów żelaza w oczyszczalniach ścieków.Doskonale doczyszcza elementy aluminiowe i inne odporne na działanie silnych kwasów. Produktu nie należy stosować na elementy ze szkła i inne nieodporne na środowisko kwaśne.

DOZOWANIE:
Mycie ręczne: W zależności od stopnia zabrudzenia stosować w rozcieńczeniu z wodą 1:30 do 1:10. Nanosić na czyszczone powierzchnie przy pomocy szczotki i spłukać wodą po odczekaniu około 5 minut.

Urządzenia natryskowe: W zależności od stopnia zabrudzenia stosować w rozcieńczeniu z wodą 1:30 do 1:5. Natryskiwać na czyszczone powierzchnie przy użyciu urządzenia spryskującego i spłukać wodą po odczekaniu około 5 minut.

Kąpiel zanurzeniowa: Rozcieńczyć z wodą w stosunku 1:10, zanurzać czyszczone części na około 20 minut, przy temperaturze co najmniej 16oC, następnie spłukać wodą. Optymalna temperatura kąpieli 40-50oC.

 
Cechy
Przeznaczenie: mycie pianowe - kwaśne, odkamienianie
Formuła: Koncentrat
Działanie: czyszczące
Stężenie: 10-30%
Wartość ph: 1,3
 
Pobierz

WARDOX FORTE

specyfikacja techniczna

Pobierz (136.66k)

2 innych produktów w tej samej kategorii:

Szukaj

Menu