Wardox Forte

Producent:
STOCKMEIERSTOCKMEIER

Do mycia, odrdzewiania i usuwania osadów kamiennych. Nadaje się do mycia przemysłowego cystern, silosów, kontenerów, zbiorników , urządzeń, itp

Więcej szczegółów

Więcej informacji: 607 781 506
Ocena produktu: 
Ocena: 2.0/5

Do mycia, odrdzewiania i usuwania osadów kamiennych. Nadaje się do mycia przemysłowego cystern, silosów, kontenerów, zbiorników , urządzeń, itp.  Usuwa szybko i pewnie rdzę, zgorzeliny, kurz metalowy, sole, siarczany żelaza, sole filtracyjne, osady wapienne, itp. WARDOX FORTE nadaje się szczególnie do zwalczania siarczanów żelaza w oczyszczalniach ścieków.Doskonale doczyszcza elementy aluminiowe i inne odporne na działanie silnych kwasów. Produktu nie należy stosować na elementy ze szkła i inne nieodporne na środowisko kwaśne.

DOZOWANIE:
Mycie ręczne: W zależności od stopnia zabrudzenia stosować w rozcieńczeniu z wodą 1:30 do 1:10. Nanosić na czyszczone powierzchnie przy pomocy szczotki i spłukać wodą po odczekaniu około 5 minut.

Urządzenia natryskowe: W zależności od stopnia zabrudzenia stosować w rozcieńczeniu z wodą 1:30 do 1:5. Natryskiwać na czyszczone powierzchnie przy użyciu urządzenia spryskującego i spłukać wodą po odczekaniu około 5 minut.

Kąpiel zanurzeniowa: Rozcieńczyć z wodą w stosunku 1:10, zanurzać czyszczone części na około 20 minut, przy temperaturze co najmniej 16oC, następnie spłukać wodą. Optymalna temperatura kąpieli 40-50oC.

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

  • 3 inne produkty z tej samej kategorii:
Copyright © 2019 www.sklep-jurexim.pl - Internetowy sklep firmowy. Wszystkie prawa zastrzeżone